Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy


Dzień: poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r.
Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Wydarzenia


Karambol w miejscowości KrzyszkowiceDnia 6 marca 2015 roku o godz. 7:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 702 w miejscowości Krzyszkowice gm. Piątek.Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono, że doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych oraz dwóch osobowych, które całkowicie blokują ruch na drodze w obu kierunkach. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, które przed przybyciem zastępów straży pożarnej zostały zabrane przez Zespól Ratownictwa Medycznego do szpitala w Łęczycy oraz Kutnie.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeszukaniu terenu zdarzenia w celu odnalezienia ewentualnych osób poszkodowanych oraz stabilizacji samochodu osobowego w celu zabezpieczenia przed przewróceniem się i wpadnięciem do rowu.

W akcji trwającej 2 godz. 12 min. udział brały 3 zastępy z JRG w Łęczycy oraz 1 zastęp z OSP KSRG Piątek, łącznie 10 strażaków, pogotowie ratunkowe oraz policja.                

            

Wstecz