Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy


Dzień: czwartek, 13 sierpnia 2020 r.
Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Wydarzenia


Plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w ŁęczycyDnia 29 maja 2015 roku w sali konferencyjnej Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Łęczycy odbyło się plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łęczycy.Posiedzeniu przewodniczył Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Łęczycy druh Wojciech Zdziarski.

Na posiedzeniu zarządu Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy bryg. Jarosław Ostrowski przedstawił informację o stanie ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu łęczyckiego za 2014 rok.

Poruszono m.in. następujące tematy: podsumowano przebieg walnych zebrań sprawozdawczych OSP, organizacji konkursu plastycznego w szkołach na terenie powiatu łęczyckiego pod hasłem "Zapobiegajmy pożarom”, przeanalizowano wydatkowanie środków budżetowych gmin i miasta z powiatu łęczyckiego przeznaczonych na dofinansowanie jednostek OSP oraz przedstawiono informacje o planowych środkach budżetowych na 2015 rok, omówiono przebieg eliminacji powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".

W czasie posiedzenia uhonorowano odznaczeniami druhów i sympatyków OSP, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w pracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Podczas posiedzenie ustalono również, że VIII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP odbędą się 26 września 2015 roku w Piątku.                

                

                

    

Wstecz